Bieden stopt in

PIGEON BIDS EXTRA EDITIE BROERS/ZUSSEN/KINDEREN NATIONALE WINNAARS

Internetverkoop van volle broers/zussen/ kinderen van (inter) nationale winnaars ! 

Start bieden: 22/08/2016 om 14u00
Einde bieden: 1/09/2016 om 14u00

Toekomstige vluchten

Bekijk alle resultaten
Inkorving Lossing Race Resultaten Categorie
25 aug
27 aug
La Souterraine II | 2016 U.B. Vlucht nog te spelen
Alle duiven

Voorbije vluchten

Bekijk alle resultaten
Inkorving Lossing Race Resultaten Categorie
11 aug
13 aug 07:20
Argenton III | 2016 C.C. DAANS JOS
Jaarse
11 aug
13 aug 07:20
Argenton III | 2016 C.C. IWENS JAN & TOM
Jonge
11 aug
13 aug 07:20
Argenton III | 2016 C.C. STOCKMANS IVAN
Oude
04 aug
06 aug 07:30
Bourges II | 2016 E.B. MENTEN RONNY
Jaarse
04 aug
06 aug 07:30
Bourges II | 2016 E.B. HERMANS RIK
Jonge
04 aug
06 aug 07:30
Bourges II | 2016 E.B. VANOPPEN LUYTEN
Oude
26 jul
30 jul 07:30
Tulle | 2016 Télévie THONE XAVIER & MAXIM
Oude
26 jul
30 jul 07:30
Tulle | 2016 Télévie HOORNAERT ALAIN
Jaarse
25 jul
29 jul 07:15
Perpignan | 2016 E.B. YVES VANDEPOEL
Oude
18 jul
24 jul 10:40
Narbonne | 2016 Indép.Lg. PRONCKAERT GILBERT & JULIEN
Jaarse
18 jul
24 jul 10:40
Narbonne | 2016 Indép.Lg. FAUCHE JEAN-LOUIS
Oude
20 jul
24 jul 07:00
Brive | 2016 E.B. LOS HEBBERECHT JOHAN
Oude
20 jul
24 jul 07:00
Brive | 2016 E.B. LOS EVERAERT FREDERIK
Jaarse
14 jul
16 jul 07:15
Chateauroux II | 2016 K.B.D.B. LOS DE MESMAEKER CLEMENT
Oude
14 jul
16 jul 07:15
Chateauroux II | 2016 K.B.D.B. LOS DANIELS WILLY
Jaarse
13 jul
16 jul 07:10
Jarnac | 2016 D.H. LOS DOBBELAERE PHILIPPE
Jaarse
13 jul
16 jul 07:10
Jarnac | 2016 D.H. LOS HOK MALFAIT
Oude
11 jul
15 jul 06:45
Marseille International | 2016 C.F.W. LOS
Oude
07 jul
09 jul 07:00
Argenton II | 2016 O.V.V. los 7u00 TEIRLINCK FILIP
Jaarse
07 jul
09 jul 07:00
Argenton II | 2016 O.V.V. los 7u00 MAES ANTHONY
Oude
06 jul
09 jul 06:50
Limoges II | 2016 E.B. LOS VANSLEMBROUCK STEFAAN
Jaarse
06 jul
09 jul 06:50
Limoges II | 2016 E.B. LOS VANACKER HUBERT
Oude
04 jul
08 jul 07:15
St. Vincent | 2016 E.B. LOS LUDO LATHOUWERS
Oude
04 jul
08 jul 07:15
St. Vincent International | 2016 E.B. LOS KIPP und SOHN
Oude
30 jun
03 jul 06:50
La Souterraine I | 2016 D.H. LOS VEULEMANS PERILLEUX
Jaarse
30 jun
03 jul 06:50
La Souterraine I | 2016 D.H. los KUMPEN SCHEPERS
Oude
29 jun
03 jul 06:45
Libourne | 2016 Indép.Lg. los QUINTENS RUDI & JOS
Oude
29 jun
03 jul 06:45
Libourne | 2016 Indép.Lg. LOS DESBUQUOIS GEBR.
Jaarse
27 jun
02 jul 11:15
Barcelona | 2016 C.C. los PRONCKAERT GILBERT & JULIEN
Oude
27 jun
02 jul 11:15
Barcelona International | 2016 C.C. los LESSMEISTER LOTHAR
Oude
20 jun
26 jun 06:50
Agen | 2016 Télévie los ROZIERS WALTER
Oude
20 jun
26 jun 06:50
Agen | 2016 Télévie LOS CLICQUE GINO
Jaarse
23 jun
25 jun 09:00
Argenton I | 2016 O.V.V. LOS VANDENHEEDE F. EN J.
Oude
23 jun
25 jun 09:00
Argenton I | 2016 O.V.V. LOS SAUDOYEZ KEVIN
Jaarse
22 jun
25 jun 06:45
Montélimar | 2016 C.F.W. LOS BALLMANN DIETER
Oude
22 jun
25 jun 06:45
Montélimar | 2016 C.F.W. LOS DENIS J. - CHARLES
Jaarse
15 jun
19 jun 08:40
Montauban | 2016 E.B. los LOOBUYCK JOS EN JAN
Oude
16 jun
19 jun 08:30
Montluçon | 2016 K.B.D.B. los VAN EYNDE - GOOVAERTS
Jaarse
16 jun
19 jun 08:30
Montluçon | 2016 K.B.D.B. los DE WITTE MATTHIAS
Oude
13 jun
19 jun 08:20
Pau | 2016 Col.Joy. los VERSCHOOT JOEL
Oude
08 jun
10 jun 07:00
Chateauroux I | 2016 K.B.D.B. DEKERVEL GILBERT
Oude
08 jun
10 jun 07:00
Chateauroux I | 2016 K.B.D.B. PLATTEEUW RAF EN KURT
Jaarse
08 jun
10 jun 06:40
Cahors | 2016 C.C. SAELENS LUDO & RICHIE
Oude
01 jun
06 jun 07:15
Valence | 2016 C.F.W. LOS JOHAN HEBBERECHT
Oude
26 mei
28 mei 09:40
Bourges I | 2016 U.B. los PEC RACING TEAM
Oude
26 mei
28 mei 09:40
Bourges I | 2016 U.B. los POUSSART OLIVIER
Jaarse
24 mei 08:36
28 mei 07:30
Limoges I | 2016 E.B. LOS LUC DEROECK
Oude