Deze veiling is afgelopen

PIGEON BIDS EXTRA EDITIE BATENBURG-VAN DE MERWE

Top verkoop van 8 originele Batenburg-Van de Merwe duiven. Toppers in deze verkoop zijn: 1 zoon "New Witbuik" (1e Nationaal Barcelona 6.392d.), 1 zoon "Amalia" (5e Internat. Bordeaux 10.249d.) - 1 zoon "Lady Narbonne" (1e Provinciaal en 13e Nationaal Narbonne) - 1 kleindochter "New Witbuik" - 1 dubbele kleindochter en 1 dubbele kleinzoon "De Jonge Witbuik" - kleinzoon "New Laureaat" - 1 dochter 11e Nationaal Cahors

Start bieden: 18/09/2016 om 14u00
Einde bieden: 28/09/2016 om 14u00
Bieden stopt in

PIGEON BIDS EXTRA EDITION ERIK LIMBOURG

Een unieke en exclusieve selectie van jonge duiven van het kweekhok van Erik Limbourg worden aangeboden in deze veiling (aangeboden door Herbots Imex). Je hebt nu de mogelijkheid om enkele van de beste jonge duiven vanop het 'nieuwe' kweekhok van Erik te bemachtigen. Allemaal familie van de duiven die het dit seizoen weer zo uitzonderlijk goed hebben gedaan dit seizoen. Zoals je kan ontdekken heeft Erik wederom niet minder dan 4 Nationale Asduiven in 2016 met dank aan zijn ongelofelijk neergezette resultaten : 3 Nationaal Asduif KBDB Fond 2016 - 2° Nat Asduif KBDB Fond Oude 2016 - 5° Nat Asduif KBDB Fond jaarlingen 2016 (zoon 2° Nat Asduif KBDB Fond '14) - 14° Nat Asduif KBDB Fond jaarlingen 2016 !

Start bieden: 27/09/2016 om 14u00
Einde bieden: 10/10/2016 om 14u00

Voorbije vluchten

Bekijk alle resultaten
Inkorving Lossing Race Resultaten Categorie
08 sep
10 sep 08:15
Chateauroux III | 2016 K.B.D.B. LOS LEFOUR LAURENT
Oude
08 sep
10 sep 08:15
Chateauroux III | 2016 K.B.D.B. LOS VERSTRAETE AUGUST
Jonge
01 sep
03 sep 08:30
La Souterraine II | 2016 U.B. LOS DE TROY WIM
Jonge
01 sep
03 sep 08:30
La Souterraine II | 2016 U.B. LOS WOUTERS COREMANS
Oude & Jaarse
11 aug
13 aug 07:20
Argenton III | 2016 C.C. DAANS JOS
Jaarse
11 aug
13 aug 07:20
Argenton III | 2016 C.C. IWENS JAN & TOM
Jonge
11 aug
13 aug 07:20
Argenton III | 2016 C.C. STOCKMANS IVAN
Oude
04 aug
06 aug 07:30
Bourges II | 2016 E.B. MENTEN RONNY
Jaarse
04 aug
06 aug 07:30
Bourges II | 2016 E.B. HERMANS RIK
Jonge
04 aug
06 aug 07:30
Bourges II | 2016 E.B. VANOPPEN LUYTEN
Oude
26 jul
30 jul 07:30
Tulle | 2016 Télévie THONE XAVIER & MAXIM
Oude
26 jul
30 jul 07:30
Tulle | 2016 Télévie HOORNAERT ALAIN
Jaarse
25 jul
29 jul 07:15
Perpignan | 2016 E.B. YVES VANDEPOEL
Oude
18 jul
24 jul 10:40
Narbonne | 2016 Indép.Lg. PRONCKAERT GILBERT & JULIEN
Jaarse
18 jul
24 jul 10:40
Narbonne | 2016 Indép.Lg. FAUCHE JEAN-LOUIS
Oude
20 jul
24 jul 07:00
Brive | 2016 E.B. LOS HEBBERECHT JOHAN
Oude
20 jul
24 jul 07:00
Brive | 2016 E.B. LOS EVERAERT FREDERIK
Jaarse
14 jul
16 jul 07:15
Chateauroux II | 2016 K.B.D.B. LOS DE MESMAEKER CLEMENT
Oude
14 jul
16 jul 07:15
Chateauroux II | 2016 K.B.D.B. LOS DANIELS WILLY
Jaarse
13 jul
16 jul 07:10
Jarnac | 2016 D.H. LOS DOBBELAERE PHILIPPE
Jaarse
13 jul
16 jul 07:10
Jarnac | 2016 D.H. LOS HOK MALFAIT
Oude
11 jul
15 jul 06:45
Marseille International | 2016 C.F.W. LOS
Oude
07 jul
09 jul 07:00
Argenton II | 2016 O.V.V. los 7u00 TEIRLINCK FILIP
Jaarse
07 jul
09 jul 07:00
Argenton II | 2016 O.V.V. los 7u00 MAES ANTHONY
Oude
06 jul
09 jul 06:50
Limoges II | 2016 E.B. LOS VANSLEMBROUCK STEFAAN
Jaarse
06 jul
09 jul 06:50
Limoges II | 2016 E.B. LOS VANACKER HUBERT
Oude
04 jul
08 jul 07:15
St. Vincent | 2016 E.B. LOS LUDO LATHOUWERS
Oude
04 jul
08 jul 07:15
St. Vincent International | 2016 E.B. LOS KIPP und SOHN
Oude
30 jun
03 jul 06:50
La Souterraine I | 2016 D.H. LOS VEULEMANS PERILLEUX
Jaarse
30 jun
03 jul 06:50
La Souterraine I | 2016 D.H. los KUMPEN SCHEPERS
Oude
29 jun
03 jul 06:45
Libourne | 2016 Indép.Lg. los QUINTENS RUDI & JOS
Oude
29 jun
03 jul 06:45
Libourne | 2016 Indép.Lg. LOS DESBUQUOIS GEBR.
Jaarse
27 jun
02 jul 11:15
Barcelona | 2016 C.C. los PRONCKAERT GILBERT & JULIEN
Oude
27 jun
02 jul 11:15
Barcelona International | 2016 C.C. los LESSMEISTER LOTHAR
Oude
20 jun
26 jun 06:50
Agen | 2016 Télévie los ROZIERS WALTER
Oude
20 jun
26 jun 06:50
Agen | 2016 Télévie LOS CLICQUE GINO
Jaarse
23 jun
25 jun 09:00
Argenton I | 2016 O.V.V. LOS VANDENHEEDE F. EN J.
Oude
23 jun
25 jun 09:00
Argenton I | 2016 O.V.V. LOS SAUDOYEZ KEVIN
Jaarse
22 jun
25 jun 06:45
Montélimar | 2016 C.F.W. LOS BALLMANN DIETER
Oude
22 jun
25 jun 06:45
Montélimar | 2016 C.F.W. LOS DENIS J. - CHARLES
Jaarse
15 jun
19 jun 08:40
Montauban | 2016 E.B. los LOOBUYCK JOS EN JAN
Oude
16 jun
19 jun 08:30
Montluçon | 2016 K.B.D.B. los VAN EYNDE - GOOVAERTS
Jaarse
16 jun
19 jun 08:30
Montluçon | 2016 K.B.D.B. los DE WITTE MATTHIAS
Oude
13 jun
19 jun 08:20
Pau | 2016 Col.Joy. los VERSCHOOT JOEL
Oude
08 jun
10 jun 07:00
Chateauroux I | 2016 K.B.D.B. DEKERVEL GILBERT
Oude
08 jun
10 jun 07:00
Chateauroux I | 2016 K.B.D.B. PLATTEEUW RAF EN KURT
Jaarse
08 jun
10 jun 06:40
Cahors | 2016 C.C. SAELENS LUDO & RICHIE
Oude
01 jun
06 jun 07:15
Valence | 2016 C.F.W. LOS JOHAN HEBBERECHT
Oude
26 mei
28 mei 09:40
Bourges I | 2016 U.B. los PEC RACING TEAM
Oude
26 mei
28 mei 09:40
Bourges I | 2016 U.B. los POUSSART OLIVIER
Jaarse
24 mei 08:36
28 mei 07:30
Limoges I | 2016 E.B. LOS LUC DEROECK
Oude