LCB Party , Gosselies - Part I

  • Nieuws
Gepubliceerd op: 04/02/2019 14:51

Traditioneel en hoogstaand, een TOPFEEST !

Afgelopen zaterdag, 02 februari, was er de kampioenenviering en samenkomst van vrienden uit zowel het Nederlandstalig als Franstalig landsgedeelte, alsmede een groot deel buitenlandse gasten welke hun sympathie kwamen betuigen tijdens onze jaarlijkse happening.

Het was weer een schitterende dag ! Een dag van vriendschap en verbroedering dewelke dit jaar plaats had in het Hotel Van der Valk te Gosselies.

De weergoden waren ons echter ongunstig, sneeuw en gladheid speelden parten, doch opvallend zo goed als geen afwezigen ! Men wil er immers aanwezig zijn ! Met een inschrijving van 450 aanwezigen, en naderhand nog een 50 tot 60-tal sympathisanten die langs kwamen mogen we toch spreken van een zeer geslaagd feest.

Ook de catering was weer van hoogstaand niveau !

In bijgaande presenteren we u een foto-overzicht van de diverse kampioenen en laureaten

SERIE A 

Balcaen-Dubois ; Beckers Paul ; Benois Paul ; Bouhy Christian ; Canon Jean-Luc ; Casaert Hugo ; Creten Lambert ; Degee Jean-Philippe ; Delannoy Arnaud ; Deroux Christian ; Devilers – Leclercq ; Dubois Patrick ; Faes – Wils Albert ; Foulon – Collard ; Germys Jean-Marie ; Gondry Patricia ; Hazaert Kamiel & Gerry ; Haumotte Colette ; Creten Lambert ; Degee Jean-Philippe ; Delannoy Arnaud ; Deroux Christian ; Devilers – Leclercq ; Dubois Patrick ; Nelissen Winny & Guy ; Pipeleers Guy ; Quinot Arianne ; Renders Yvo ; Reynaerts Jozef ; Thome Jean-Marie ; Van Laere José ; Van Parys – Debusschere ; Van Steelandt Willy ; Vanvuchelen Ivan ; Vandenwijngaerden Frans ; Van Der Maelen Sonia ; Schur - Staryk

SERIE B 

Bonmariage – Masson ; Cartuyvels Tom ; Cerfontaine Michel ; Colsoulle P & F ; Deneys Dimitri ; Droussin Philippe ; Dubrul Dominique ; Dufossez Albert ; Hoebrechts - Tournel ; Lemmens Ulrich ; Lenaers Janick ; Natens Léon ; Rahier René ; Robert & Fils ; Simons Yves ; Thys Joseph ; Tordeurs Olivier & Willy ; Van Elsacker – Jepsen ; Veekmans Christine

SERIE C

Baert – Debusschere ; Bascourt Nicolas ; Chinet Freddy ; Cloetens Dirk ; Dangreau Jean-Marc ; Defaaz M&X ; Haelterman Jean ; Huysmans Gustaaf ; Michaux François ; Roth Joseph ; Rubais Johan & Jean ; Saeytijdt Paul & Sven ; Truyaerts André ; Van Avondt Danny & Nick ; Van Laere Stijn ; Varoli – Gouders ; Waty G & M

SERIE D 

Bertrand Michel ; Buvens – Sleven ; Canion – Sobkowiak ; Coninx Frederik ; De Keyser – Dethier ; De Ruy – Galazka ; Everaerts Jean-Michel ; Eyletten M & G ; Hermans Ruben ; Laurent Steven ; Leturcq – Duponchelle ; Lismont Patrick ; Panza Roberto ; Pollin Marc & Geert ; Poncelet Luc ; Theisman – Lux ; Van Aerschot René ; Van Overstraeten E & S

SERIE E 

Bodson G – Ancia B ; Buelens Eddy ; Creteur Alain ; Degand B & V & M ; Dehon – Demonseau ; Delbaere – Sampers ; Dereux Fabrice ; Goemaere J & G ; Hermans – Bonne ; Lesage J & S ; Mertens Roger ; Metens Jean-Paul ; Peters – Knapen ; Petre – Robijns ; Tmt Loft Didier ; Torsin – Rubais ; Van Vugt - Donckers

SERIE F

Allemeersch André ; Bouchard Pierre ; Carpentier Kristof ; Casaert M ; Clabots P & F ; De Coninck A & N ; Decelle Robert ; Dunon Théo ; Kockelmans Vincent ; Lequenne Olivier ; Motton Frederik ; Roggen Danny ; Stickers – Donckers ; Thone X & M ; Vandemeulebroecke Carlos ; Vandenrijn Georges ; Van De Walle M & F ; Van Hertem - Schuurmans

SERIE G 

Beelen Daniel ; Bodson P & Fs ; Casaert – Senechal ; Delbushaye Cédric ; Goegebeur John ; Goossens – Druart ; Lambeets Walter ; Leclercq Roger ; Mirabelle Adrien ; Monseu Benoit ; Lodewijckx Ronald ; Hok Sapin ; Surinx – Pletsers ; Zecchinon Lucien

SERIE H (11 pers)

Defrene Thierry ; Dupuis Patrick ; Famille 3d ; Leroy Frères ; Marsille Hadrien ; Menten Ronny ; Peeters–Van Crombruggen ; Pierre Roger & David ; Saudoyez Kevin ; Vandeputte – Kubica ; Vanmeert Roger & Koen ;

SERIE I

Vve Caro Marcel ; Gaie Frères ; Hensen – Mentior ; Limbourg Erik ; Nottebaert Christophe ; Palm Jp & Yvette ; Tournelle Davy ; Van Roy Koen ; Verheye Rino

SERIE J -K-L :

Van den Abbeel – Van Paesschen ; Derwa-Luxem ; Murez-Marichal ; Herbots Gebr ; Brugmans Sabrina

Werden in de bloemetjes gezet ;

Bijgaande de winnaars (1° plaatsen in onze diverse kampioenschappen) - deze werden traditioneel extra gehuldigd met een prachtig bloemenboeket !

Alle 1° in de diverse kampioenschappen

BRUGMANS SABRINA
Beste Kolonie Nationaal Jonge duiven
1° As / As Nationaal Jonge
1° Alg Klassement Oude / Yrl.
1° Alg Klassement Jonge
1° Kamp HF oude / Yrl
1° Kamp HF Jonge
1° As Jongen Snelheid

CASAERT SENECHAL
1° As DFond
1° As Yrl

DEHON DEMONSEU
1° Catég Vitesse

DERWA Albert
Beste kolonie Nationaal
1° As / As Nationnal Oude / Yrl.
1° As HFond Oude
1° As Yrl.

GAIE Freres
1° Clas General Px
1° Categorie DF Px
1° As / As Px
1° As DFond Px

HENSEN MENTIOR
1° Categorie Vitesse Px
1° As Vitese Vx - yrl

LECLERCQ ROGER
1° As Fond Vx

LODWIJCKX RONALD
1° Kamp Fond
1° As Fond Oude

MONSEU BENOIT
1°As Vitesse Px

MUREZ MARICHAL
Meil Colonies Nat Vx - Yrl
As pigeon Belge
1° Colonie National Vx / Yrl.
1° Catégorie D.Fond Vx / Yrl

VANDEMEULEBROECKE Carlos & Xavier
1° Catégorie Fond

VANDENABBEEL VAN PAESCHEL
1° As / As Nationaal Jonge
1° As / As Jonge
1° As HFond Jongen

VANMEERT ROGER & KOEN
1° Kamp Snelheid Oude / Yrl.
1° As Snelheid Oude / Yrl

Bloemen voor een sterk team !

Natuurlijk werd ook het sterke en professionele Herbots en LCB-team , evenals een aantal aanwezige afgevaardigden van sponsors; in de bloemtjes gezet. Immers zonder hun inzet en medewerking is deze dag en organisatie niet mogelijk

In bijgaande eveneens een pdf met de volledige uitslag kampioenschappen 2018

Wenst u meer te weten te komen over de LCB kampioenschappen dan kan u steeds een kijk nemen op Lcbchampions.be