KBDB OOST-VLAANDEREN VIERDE ZIJN KAMPIOENEN

  • Nieuws
Gepubliceerd op: 05/02/2019 6:55

Afgelopen zaterdag 2 Februari was het in de prachtige zalen van Mantovani in Oudenaarde verzamelen geblazen voor de provinciale kampioenendag KBDB Oost-Vlaanderen. Na het openingswoord van provinciale voorzitter Luc De Backer werden de kampioenen en winnaars in de diverse categorieën op een zeer passende manier gehuldigd. 

ALGEMEEN KAMPIOEN 
1. Degraeve Antoine  2. Vandenheede Freddy en Jacques  3. Van Gaver Tom en Marnik

ZONALE WINNAAR 2018

GROTE VITESSE PRIJS
1. Bosman Raphael 2. De Gendt Frankie 3. De Martelaere Eddy

GROTE FONDPRIJS
1. Meirlaen Etienne  2. De Vuyst-Gyssens  3. Korsten Eddy

ASDUIF SNELHEID OUDE EN JAARSE
1. Degraeve Antoine  2. Bosman Raphael  3. Callebaut Wilfried

Plaatsen 4 tem 12

ASDUIF HALVE FOND OUDE EN JAARSE
1. Crucke Koen  2. Degraeve Antoine  3. Vertriest Freddy

Plaatsen 4 tem 12

ASDUIVEN FOND OUDE EN JAARSE
1.Vandenheede Freddy en Jacques  2. Van Gaver Tom en Marnik  3. Brootcoorens Eric-De Leye Marleen

Plaatsen 4 tem 12

ASDUIVEN SNELHEID JONGE DUIVEN
1. De Cock Robert  2. Heynssens-Vercam  3. Vyvey Mario

Plaatsen 4 tem 12

ASDUIVEN HALVE FOND JONGE DUIVEN
1. De Velde Firmin  2. Buylle Etienne  3. Gevaert-Lannoo

Plaatsen 4 tem 12

ASDUIVEN FOND JONGE DUIVEN
1. Van Den Abbeel-Van Paesschen 2. Steveninck Benny  3. Vandenheede Freddy en Jacques

Plaatsen 4 tem 12

KAMPIOENSCHAP SNELHEID OUDE EN JAARSE
1. Degraeve Antoine  2. De Swaef Gert  3. Seghers Paul en Bart

Plaatsen 4 tem 10

KAMPIOENSCHAP HALVE FOND OUDE EN JAARSE
1. Degraeve Antoine  2. Vandenheede Freddy en Jacques  3. Gevaert-Lannoo

Plaatsen 4 tem 10

KAMPIOENSCHAP FOND OUDE EN JAARSE
1. Vandenheede Freddy en Jacques  2. Loobuyck Jos en Jan  3. Meirlaen Etienne

Plaatsen 4 tem 10

KAMPIOENSCHAP SNELHEID JONGE DUIVEN
1. Vyvey Mario  2. De Decker-De Sy  3. Meerschaert Etienne

Plaatsen 4 tem 10

KAMPIOENSCHAP HALVE FOND JONGE DUIVEN
1. De Neve Marnick  2. Van Gaver Tom en Marnik  3. Buyst Rudi

Plaatsen 4 tem 10

KAMPIOENSCHAP FOND JONGE DUIVEN
1. Van Herreweghe-Mannes   2. Van Den Abbeel-Van Paesschen  3. De Geest-De Cock

Plaatsen 4 tem 10

BEGINNELINGEN EN JEUGDCLUB SAMEN OP HET PODIUM MET DE ALGEMENE KAMPIOENEN
Van Ceunebroeck Alyssa - Elias Celie  - Elien Windels  - Michaël Otte

OOST-VLAAMSE NATIONALE WINNAARS 2018
Bauters Jo (Cahors oude) - Van Gaver Tom & Marnik (Brive jaarse) - Team De Jaeger (Barcelona) - Schoors-De Waele (Argenton jaarse) - De Smeyter-Restiaen (Barcelona duivinnen - Narbonne duivinnen) - Crucke Koen (Argenton II jaarse) - Leutenez Eddy & Maarten (Argenton III jonge) - Dekens Wilson (Tulle oude) 

DE PROVINCIALE WINNAARS 2018

PROVINCIAAL KBDB VOORZITTER LUC DE BACKER

HET KBDB TEAM OOST-VLAANDEREN