UNION BRABANCONNE 2018 CHAMPIONNATS

  • Nouvelles
Publié le: 25/10/2018 20:38

BRABANTSE UNIE - UNION BRABANCONNE

Uitreiking der prijzen - Remise des prix

Vrijdag – Vendredi 16-11-2018 om/à 18h30

Feestzaal – Salle de fête “DE WAERBOOM”

Rue Jozef Mertensstraat 140 – GROOT-BIJGAARDEN

Banket : prijs 67 EURO Te storten voor 09-11-18 op rekening van de Brabantse Unie

Banquet : prix 67 EURO A verser avant le 09-11-18 sur le compte de L’Union Brabançonne

BE52 3100 3118 7509

Na-Après 09-11 Tel.0475/670481 of/ou e-mail: alex.rans@skynet.be

Er is plaats voorzien voor hen die niet deelnemen aan het banket.

Il y a des places pour ceux qui ne participent pas au banquet.

Intermezzo SPECIAL GUESTS

Het aperitief wordt aangeboden door de Brabantse Unie aan alle aanwezigen.

L’apéritif est offert par L’Union Brabançonne à toutes les personnes présentes, prenant part ou non au souper.

Zeebrugse melktong met grijze garnaaltjes

Sole Limande de Zeebruges, crevettes grises

&

Entrecôte dry-aged van Belgisch Wit Blauw

Kampernoeliesaus, aardappel in de schil en praline van zure room

Entrecôte dry-aged, Blanc Bleu Belge

Sauce champignons et pomme de terre en chemise avec praline de crème aigre

&

Cigarello van pannenkoek met bakkersbanketroom met 43-liqueur

Cigarillo de crêpe, crème pâtissière au liqueur 43

&

Koffie en koekjes

Café et biscuits

Witte en rode huiswijn – water –bier

Vin blanc et rouge maison – eau – bière

Wit-blanc Château Lamaothe de Haux – Bordeaux

Rood-rouge La Cour des Dames – Cabernet Sauvignon

KAMPIOENSCHAPPEN 2018 CHAMPIONNATS

Halve-Fond Demi-Fond (prijzen in voorwerpen – prix en objets)

½ FOND OUDE – VIEUX (1+2+3)

1. LAMBRECHTS-LISMONT-KUMPEN Kortenaken 26pr. 140€

2. Derwa - Luxem Herent 24pr. 148.35% 85€

3. Wouters - Coremans Langdorp 24pr. 222,40% 60€

4. Weemaels Dirk & Kurt Huizingen 23pr. 55€

5. Van Avondt Danny & Nick Wespelaar 22pr. 185,85% 55€

6. Schaekels – De Loecker Lennik 22pr. 222,14% 50€

7. Cristiaens Frans Zemst 20pr. 50€

8. Jacobs Leon Tremelo 19pr. 151,15% 50€

9. Bours Peter Averbode 19pr. 159,24% 50€

10. Veulemans - Perilleux Vissenaken 19pr. 177,61% 50€

11. Janssens Michel Wilsele 19pr. 202,09% 50€

12. Limbourg Erik Brussegem 19pr. 214,92% 50€

13. Team NDP - RVS Zemst 19pr. 242,78% 50€

14. Van Huyneghem Guy Brussegem 18pr. 155,36% 50€

15. Racing Team ADK Tielt-Winge 18pr. 163,89% 50€

½ FOND JAARDUIVEN – YEARLINGS (1+2+3)

1. STERCKX Rene Begijnendijk 23pr. 140€

2. De Bisschop Gustaaf Asse 21pr. 87,54% 85€

3. Vervloesem Patrick Rijmenam 21pr. 185,40% 60€

4. Eyletten Michel & Gunther Diest 20pr. 55€

5. Schaekels – De Loecker Lennik 19pr. 204,65% 55€

6. Cristiaens Frans Zemst 19pr. 219,42% 50€

7. Limbourg Erik Brussegem 18pr. 50€

8. Derwa - Luxem Herent 17pr. 77,53% 50€

9. Tournelle Davy Rummen 17pr. 149,31% 50€

10. Casaert - Senechal Russeignies 17pr. 169,34% 50€

11. Verheyen Louis Scherpenheuvel 17pr. 178,17% 50€

12. Jacobs Leon Tremelo 17pr. 203,16% 50€

13. Janssens Michel Wilsele 16pr. 129,74% 50€

14. Vos Willy Tielt-Winge 16pr. 143,92% 50€

15. Beeckmans - Huygh Lennik 16pr. 154,37% 50€

½ FOND JONGE – PIGEONNEAUX (1+2+3)

1. JANSSENS Geoffrey Baal 13pr. 140€

2. Elsen Theo Bekkevoort 11pr. 112,36% 85€

3. Van Horenbeeck Leo Wijgmaal 11pr. 151,51% 60€

4. Kenis Lore & Mario Herselt 10pr. 97,52% 55€

5. Vervloesem Patrick Begijnendijk 10pr. 105,09% 55€

6. Van Huyneghem Guy Brussegem 9pr. 63,62% 50€

7. Eyletten Michel & Gunther Diest 9pr. 74,46% 50€

8. Vos Willy Tielt-Winge 9pr. 76,54% 50€

9. Cristiaens Frans Zemst 9pr. 112,51% 50€

10. Bours Peter Averbode 9pr. 124,17% 50€

11. Goovaerts - Verschoren Baal 9pr. 139.43% 50€

12. Lambeets Walter Aarschot 8pr. 40,54% 50€

13. Ceulemans Hilde Booischot 8pr. 43,89% 50€

14. Jespers - Vanderwegen Holsbeek 8pr. 74,39% 50€

15. Houtmeyers Victor Zichem 8pr. 80,98% 50€

½ FOND ASDUIVEN - AS-PIGEONS

Oude-Vieux SCHAEKELS – DE LOECKER Lennik 90€

2005240/2016 8pr. 32,22% 12-5 Blois 49/1805 19-5 Vierzon 14/2826

26-5 Bourges 26/2076 9-6 Chateauroux 74/2030

16-6 Bourges 94/1103 23-6 Argenton 129/1409

7-7 Chateauroux 63/1106 15-7 Blois 4/551

Jaarduiven-Yearlings DE BISSCHOP Gustaaf Asse 90€

2033058/2017 7pr. 14,67% 12-5 Blois 6/1534 19-5 Vierzon 43/2281

26-5 Bourges 4/2570 9-6 Chateauroux 205/3825

23-6 Argenton 134/2581 30-6 Gueret 14/962

7-7 Chateauroux 4/1786

Jonge-Pigeonneaux CEULEMANS Hilde Booischot 90€

6176706/2018 5pr. 19,29% 11-8 Bourges 265/4267 18-8 Chateauroux 40/2518

1-9 Argenton 78/2102 8-9 Blois 94/2427

15-9 Chateauroux 72/1841

Algemeen Kampioen - Champion Général ½ FOND

CRISTIAENS Frans Zemst 200€

3 vermeldingen-citations 22pt.

FOND (prijzen in voorwerpen – prix en objets)

SUPERFOND OUDE – VIEUX (Agen®Barcelona 1+2)

1. CHRISTIAENS – DE SMEDT Pamel 8pr. 20,17% 140€

2. Sente - Creten Herent 8pr. 71,00% 85€

3. Van Den Troost François Ramsdonk 8pr. 75,09% 60€

4. Desbuquois F Gebroeders Kapelle O/D Bos 8pr. 80,84% 55€

5. Pronckaert Gilbert & Julien Schepdaal 7pr. 60,00% 55€

6. Van Vossole Wilfried Buggenhout 7pr. 62,42% 50€

7. Rans Stijn & Jeroen Wijgmaal 7pr. 81,54% 50€

8. Demaret Gregory Herquegies 7pr. 81,85% 50€

9. Wiels Luc Roosdaal 7pr. 89,14% 50€

10. Casaert Hugo Russeignies 7pr. 102,35% 50€

11. Rans Alex & Annie Herent 7pr. 104,52% 50€

12. Bours Peter Averbode 7pr. 106,26% 50€

13. Natens Leon Meensel-Kiezegem 6pr. 30,35% 50€

14. Deneys Herman Roosdaal 6pr. 46,29% 50€

15. Calonne Jean & Robert Peruwelz 6pr. 49,60% 50€

FOND OUDE-VIEUX (Limoges®Cahors1+2)

1. VANDEMEULEBROECKE Carlos Saint-Léger 16pr. 140€

2. Limbourg Erik Brussegem 14pr. 115,76% 85€

3. Vandeputte Gerard Beersel 14pr. 146,68% 60€

4. Van Overstraeten Eugène Overijse 14pr. 179,12% 55€

5. Lodewijckx Ronald Tielt-Winge 13pr. 55€

6. Vandenberghe Alain & Luc Ronquières 12pr. 50€

7. Pronckaert Gilbert & Julien Schepdaal 11pr. 50€

8. Bascourt Nicolas Braine-Le-Comte 10pr. 87,29% 50€

9. Vandeputte - Kubica Cuesmes 10pr. 94,95% 50€

10. Musch Frans Lennik 10pr. 140,75% 50€

11. Bours Peter Averbode 9pr. 64,93% 50€

12. Rans Stijn & Jeroen Wijgmaal 9pr. 79,82% 50€

13. Aerts Raymond Bertem 9pr. 95,00% 50€

14. Demaret Gregory Herquegies 9pr. 97,56% 50€

15. Delstanche Jean & Melanie Bierges 9pr. 113,24% 50€

FOND JAARDUIVEN – YEARLINGS (1+2)

1. SAEYTIJDT Paul & Sven Nederbrakel 10pr. 74,05% 140€

2. De Schepper Frans & Rudy Roosdaal 10pr. 104,71% 85€

3. Demaret Gregory Herquegies 10pr. 113,78% 55€

4. Vandemeulebroecke Carlos Saint-Léger 9pr. 55€

5. Vandeputte Gerard Beersel 8pr 55€

6. Vandeputte - Kubica Cuesmes 7pr. 30,01% 50€

7. Van Overstraeten Eugène Overijse 7pr. 46,86% 50€

8. Van Den Troost François Ramsdonk 7pr. 73,78% 50€

9. Casaert Hugo Russeignies 7pr. 91,21% 50€

10. Willems Albert & Eric Attenrode-Wever 7pr. 101,03% 50€

11. Hok Rommelaere Herent 7pr. 101,18% 50€

12. Senzee Jean-Pierre Bracquegnies 7pr. 111.05% 50€

13. Casaert - Senechal Russeignies 6pr. 22,62% 50€

14. Pierre Roger & David Pecrot 6pr. 42,41% 50€

15. Bascourt Nicolas Braine-Le-Comte 6pr. 47,59% 50€

ASDUIVEN - AS-PIGEONS

Superfond Oude-Vieux NATENS Leon Meensel-Kiezegem 90€

2169362/2013 3pr. 2,23% 23-6 Pau 7/386 13-7 St.Vincent 15/398

3-8 Perpignan 50/583

Fond Oude-Vieux LIMBOURG Erik Brussegem 90€

2015548/2015 5pr. 24,80% 2-6 Limoges 153/2153 23-6 Brive 56/1160

7-7 Limoges 18/863 21-7 Libourne 26/428

4-8 Angoulêm 22/468

Fond Jaarse-Yearlings LIMBOURG Erik Brussegem 90€

2005268/2017 4pr. 22,24% 23-6 Brive 29/786 7-7 Limoges 60/1045

21-7 Libourne 52/538 4-8 Angoulême 19/606

Algemeen Kampioen - Champion Général FOND

DEMARET Gregory Herquegies 200€

3 vermeldingen-citations 25pt.

Koning v/d Brabantse Unie - Roi de L’Union Brabançonne

1+2 op alle vluchten - 1+2 sur tous les concours 1/2fond + fond

1. LIMBOURG Erik Brussegem 302pt.

Gastronomisch Weekend voor 2 personen

In “L’Auberge de la Ferme” te Rochehaut

Week-End gastronomique pour 2 personnes

À « L’Auberge de la Ferme » à Rochehaut

2. Casaert - Senechal Russeignies 277pt. 140€

3. Bours Peter Averbode 247pt. 85€

“OSCAR” (grootste aantal prijzen per 10-tal – plus grand nombre de prix par 10 – 1eget.Marq.)

½ Fond DERWA - LUXEM Herent 14pr. 140€

Fond VANDEMEULEBROECKE Carlos Saint-Léger 11pr. 140€

Herdenkingsprijs “FRANS RANS” – Prix de Commémoration

(1e ereserie 1e série d’honneur 1+2)

½ Fond 21-7 Blois(Jo-Pig) GOOVAERTS-VERSCHOREN Baal 140€

Fond 6-7 Barcelona (O-Vx) VREBOS Kristian Neerijse 140€

Ereprijs – Prix d’honneur

1e pr. Nationa(a)l BOURGES 26/05/2018

20.284 oude/vieux Famille 3D Ghlin

19.133 jaarse/Yearlings SAUDOYEZ Kevin Tertre

Ereprijs - Prix d’honneur LIMBURGSE FONDCLUB

1e ereserie 1+2+3 – 1e série d’honneur 1+2+3 BOURGES 26/5 (O-Vx)

SAUDOYEZ Kevin Terte 11epr.

Aandenken – Souvenir Frans Rans & Dany Van Bael

Tijdrit – Contre la Montre VIERZON 28/07/18

Rangschikking van de tandems – Classement des tandems

1. DUPOUY Michel (Fr) – JESPERS & VANDERWEGEN (B) Trofee

2. Durant Jonathan (Fr) – Hok Steve Smits (B) Trofee

3. Perez Bruno (Fr) – De Smeyter & Restiaen (B) Trofee

Klachten betreffende de kampioenschappen

Réclamations concernant les championnats

Alex Rans, Populierenweg 18 - 3020 Herent

Tel. 0475/670481 e-mail: alex.rans@skynet.be

Voor nog meer duivensportinformatie betreffende de Brabantse Unie consulteer onze website:

www.brabantse-unie.be

Pour plus d’information sur L’Union Brabançonne :

www.brabantse-unie.be

GRATIS – GRATUIT

Alleen voor de leden – Uniquement pour nos membres

WEEK-END IN BLANKENBERGE WEEK-END A BLANKENBERGE

Dit W.E. heeft plaats gehad van 5/10 tot en met 7/10 (half pension voor 2 personen)

Ce W.E. a eu lieu le 5/10 jusqu’à 7/10 (demi-pension pour 2 personnes)

WINNAARS – VAINQUEURS

16-6 Bourges (O-Vx) VAN HORENBEECK-STEGEN Schaffen

23-6 Brive (O-Vx) VAN DEN TROOST François Ramsdonk

15-7 Blois (Ja-Y) DE MAEYER Dirk & Diane Leest

21-7 Libourne (Ja-Y) SAEYTIJDT Paul & Sven Nederbrakel

27-7 Narbonne (O-Vx) WIELS Luc Roosdaal

25-8 Le Mans (Jo-Pig) VERDEYEN Francis Steenokkerzeel