FLANDERS FIELDS PIGEON CLASSIC 2017 : 19.047 jonge en 2.210 oude duiven, in totaal 21.257 deelnemende duiven

IN FLANDERS FIELDS PIGEON CLASSIC 2017 : duivenwedstrijd uit Compiègne ter herdenking van de doden van de Groote Oorlog. Een organisatie van WVOU en VVVR met de steun van het stadsbestuur van Ieper.

19.047 jonge  en 2.210 oude duiven, in totaal 21.257 deelnemende duiven.

EREPRIJZEN:

Ereprijs van de heer Gouverneur Carl DECALUWE aan de winnaar bij de jonge duiven:

          Dirk en Bart DE LODDER, Waregem

Ereprijs van de heer Dirk SCHREEL, voorzitter van het nationaal sportcomité,  aan de winnaar bij de oude duiven:

         Eric HAERYNCK, Sint-Baafs-Vijve

Ereprijs van de stad Compiègne aan de eerste jaarling:

          Koen MASSCHELEIN, Otegem

Ereprijs van de heer Stefaan VAN BOCKSTAELE, nationaal voorzitter van de KBDB, aan de eerste liefhebber onder de 21 jaar bij de jonge duiven:

          Cyriel en Remi FOURNEAU, Moen

Ereprijs van de stad Komen-Comines aan de eerste liefhebber uit Komen bij de jonge duiven:

          Gilbert VANBESELAERE, Komen

Ereprijs van de heer Geert MESSIAEN, ereschepen van de stad Roeselare, aan de eerste liefhebber van het arrondissement Roeselare bij de jonge duiven:

          Rik GELDHOF, Ingelmunster

Ereprijs van de stad Ieper aan de eerste liefhebber van elk arrondissement met de eerste afgegeven duif bij de jonge duiven:

     Dirk LERNOUT, Geluwe                                                       Patrick DEGRAEVE, Kortemark                                  

     Jozef MEERSCHAUT, Waregem                                         Christiaan VANDAELE, Rollegem-Kapelle

    Marcel MESTDAGH, Roksem                                              Luc VAN DE POPULIERE, Oeselgem

    Freddy VANSTEELANT, Torhout                                         Etienne VAN SINAY, Koksijde

 

NATURAPRIJZEN:

Een weekend Bed & Breakfast in Compiègne voor 2 personen aan de eerste serie met 1-2:

oude:   Willy COKELAERE, Moorslede

jonge:  Ronny RONSE, Sint-Eloois-Winkel

Een geschenkpakket met streekproducten uit de Westhoek t.w.v. 30 euro aan de eerste liefhebbers van elk arrondissement met de 1ste afgegeven duif:

oude:

Eddie DESMET, Waregem                                            Martine MORTIER, Gullegem

VANDENBOSCH-NAEYAERT, Ruddervoorde             Aimé GOEMAERE, Handzame

Germain DECLERCK, Lichtervelde                               E. & D. GRYMONPREZ, Kuurne

Daniel WERBROUCK, Kortemark                                Guido DONCK, Wervik

VAN EENOO-DEZUTTER, Veldegem                           André TAMSIN, Assebroek

Benedikt DEPOORTER, Kruiskerke                             Michel CLATOT & Fils, Ploegsteert

Roose-PYRA, Bekegem                                                 MAES-VAN LIMBERGEN, Wingene

Freddy CORNETTE, Hooglede                                      Michel HOORELBEKE, Gits

Frank LAMMENS, Veurne                                            Hans GODERIS, Veurne                                      

Roger BENTEIN, Veurne                                               Geert KINDT, Zwevezele

Daniel VAN EXEM, Zillebeke                                       DESCHACHT-DENDUYVER, Westkerke

Raymond VANSEVENANT, Kortemark                       Eric BOGAERT, Westkerke                         

Jonge:                                     

Abel MINNEKEER, Zonnebeke                                              Marcel MESTDAGH, Roksem

Rik MEULEMEESTER, Ruddervoorde                                   Roger MULIER, Izegem

Armand VANHEE, Oostrozebeke                                          Etienne VAN SINAY, Koksijde

GOEMAERE-VANDUYFHUYS, Beerst                                    Dirk BOGAERT, Westkerke

Paul MARCHAND, Veurne                                                      André TRUYAERT, Bellegem

Linda DESUTTER, Pittem                                                        Patrick DEGRAEVE, Kortemark

DEMEULEMEESTER-DEPOORTER, Zarren                           Christophe VERMEIRE, Oostkamp

Jozef MEERSCHAUT, Waregem                                            Bernard CAUWE, Ingelmunster

F. & G. VANWONTERGHEM, Ooigem-Wielsbeke             Marcel VANHIXE, Gistel

Christiaan VANDAELE, Rollegem-Kapelle                           Roland DEGRYZE, Eernegem                               

Daniel DESPLENTER, Kortemark                                           Kamiel VANWYNSBERGHE, Waregem  

Luc DE LAERE, Anzegem                                                         Lais POUBLON, Zwevegem

Armand VERWILST, Ichtegem                                               Luc PHLYPO, Kortemark

Dirk LERNOUT, Geluwe                                                          COMMEENE-VANDEWALLE, Sint-Eloois-Winkel

Willy SANDER, Aarsele                                                           Luc VAN DE POPULIERE, Oeselgem

Ronny DE COCK, Torhout                                                        Hok WEISS, Koksijde

Roland HUYST, Nieuwpoort                                                  Guido WILLEM, Izegem

Freddy VANSTEELANT, Torhout                                           Roger MAHIEU, Wervik

Rudy NEIRINCK, Oudenburg                                                 Gilbert VANOVERBERGHE, Passendale

Francky TAVEIRNE, Torhout                                                 Roland BLANCKAERT, Koksijde                                   

 

Proficiat aan alle winnaars. De prijzen worden uitgereikt op de provinciale dag in de Vossenberg te Hooglede op 5 november 2017. Prijzen dienen persoonlijk te worden afgehaald.

Klachten tegen 20 augustus per mail aan frank.verkinderen@wvou.be, dekeyserkurt@yahoo.com of chrisds1@skynet.be