55 JARIG BESTAAN DERBY HAINAUT

55 Jarig bestaan DERBY HAINAUT  !

 Op zondag 12 November vierde “DERBY HAINAUT” haar 55 jarig bestaan.

Deze prachtige viering vond plaats te Nivelles en werd gesierd door een prachtige maaltijd, zeer mooi en goed verzorgd  door het restaurant « Bois d’Arpes »30 Chaussée de Mons  à Nivelles

De Voorzitter Dhr Pierre DRIES eerde alle genodigden en kampioenen, evenals de vriendschapsbanden met de duivenliefhebbers uit Jarnac, de vlucht die op Nationaal vlak georganiseerd wordt door Derby Hainaut. Ook de diverse Nationale winnaars van de vluchten onder organisatie van Derby Hainaut werden op passende wijze gevierd.

Verder passeerden de diverse kampioenen de revue

In bijgaande de uitslag van de kampioenschappen evenals een aantal sfeerbeelden.

Algemeen Kampioen werd Dhr Erik Limbourg en voor het waals landsgedeelte de combinatie PALM.

Proficiat aan Dhr Dries en zijn team !!!!

 DH (1)DH (2)DH (3)DH (4)DH (5)DH (6))DH (7)DH (8)DH (9)DH (10)DH (11)DH (12)DH (13)DH (14)DH (15)DH (16)DH (17)DH (18)DH (19)DH (20)DH (22)DH (23)

CHAMPIONNATS DERBY-HAINAUT 2017

Grand demi-fond 1 & 2 Vieux

1 Murez-Marichal   Wadelincourt

2 Lemasson Ben     Overiyse

3 Mirabelle Adrrien Ghlin

4 Palm J P & Y  Braine l’alleud

5 Casaert –Senechal   Russeignies

6 Limbourg E Brussegem

7 Schaekels-D.Loecker  St.K .Lennik

8 Collet Dubois  Maarkedal

9 Cristiaens Frans Zemst

10 Canion-Sobkowiak  Wasmes

11 Vanthemsche Cris Alsenberg

12 Weemaels A Huizingem

13 Steenhaut A  Bassilly

14 Harchies C Warchin

15 T.M.T Loft  Hoelllaart

 

Grand demi-fond 1 & 2 1 an

1 Casaert –Senechal   Russeignies

2 Lemasson Ben     Overiyse

3 Schaekels-D.Loecker  St.K .Lennik

4 Canion-Sobkowiak  Wasmes

5 Harchies C Warchin

6 Limbourg E Brussegem

7 Tobback F Hofstade

8 Palm J P & Y  Braine l’alleud

9 Casaert  M fils Nechin

10 Saudoyer K Tertre

11 Luyckx Luc Pepingen

12 Famille 3D Ghlin

13 Cristiaens Frans Zemst

14  Harchies Ciryl Warchin

15 Weemaels D & K Huizingem

 

Grand demi-fond 1 & 2  Jeunes

1 Pierre R& D Bossut-Gotte

2 Luyckx Luc Pepingen

3 Casaert  M fils Nechin

4 Leclercq F & A Taintignie

5 Pipers Y Tournai

6 Palm J P & Y  Braine l’alleud

7 Canion-Sobkowiak  Wasmes

8 Saeytijdt P & S Brackel

9  Famille 3D Ghlin

10 Weemaels D & K Huizingem

11 Steenhaut A  Bassilly

12 Collet Dubois  Maarkedal

13 Limbourg E Brussegem

14 Saudoyer K Tertre

15 Claes Jos St Pieters Rode

 

Grand demi-Fond au + de prix

1 Casaert –Senechal   Russeignies

2 Limbourg E Brussegem

3 Saudoyer K Tertre

4 Murez-Marichal   Wadelincourt 

5 Racing Team ADK Tielt-Winge

 

Fond vieux 1&2

1 Limbourg E Brussegem

2 Musch F  lennik

3 Van Overstraeten E Overijse

4 Degand Br. Vi.MA   Ligne

5 Pierre R& D Bossut-Gotte

6 Racing Team ADK Tielt-Winge

7 Vandemeulebroeck C Saint-Leger

8 Delstanche J& M Bierges

9 Claes F & C Taintignies

10 Dubois P & C Gaurain

 

Fond 1 an 1&2

1 Senzee J P  Bracquegnies

2 Schaekels-D.Loecker  St.K .Lennik

3 Racing Team ADK Tielt-Winge

4 Limbourg E Brussegem

5 Pierre R& D Bossut-Gotte

6 Pronckaert G&J Schepdaal

7 Calonne R&J Peruwelz

8 Saeytijdt P & S Brackel

9 Delstanche J& M Bierges

10 Delbroek Loic Leers-Nord

 

Grand fond 1&2 vieux et 1 an

1 Saeytijdt P & S Brackel

2 Demaret G Herquegnies

3 Rans A& A Herent

4 Sanfrinon E Appelterre

5 Limbourg E Brussegem

6 Pronckaert G&J Schepdaal

7 Marbaix P Ellezelles

8 Dhalluin M Dottignies

9 Senzee J P  Bracquegnies

10 Van Overstraeten E Overijse

 

Fond + Grand Fond au + de prix

1 Limbourg E Brussegem

2 Racing Team ADK Tielt-Winge

3 Delstanche J& M Bierges

4 Vandemeulebroeck C Saint-Leger

5 Sauvage-Duran Bornival

 

Champion général

1 Limbourg E Brussegem

2 Canion-Sobkowiak  Wasmes

3 Saeytijdt P & S Brackel

 4 Pierre R& D Bossut-Gotte

5 Degand Br. Vi.MA   Ligne

6 Van Overstraeten E Overijse

7 Casaert –Senechal   Russeignies

8 Steenhaut A  Bassilly

9 Collet Dubois  Maarkedal

10 Murez-Marichal   Wadelincourt

 

DOUBLAGE WALLONS 2017

Grand demi-fond 1 & 2 Vieux

1 Palm J P & Y  Braine l’alleud

2 Murez-Marichal   Wadelincourt

3 Mirabelle Adrrien Ghlin

 

Grand demi-fond 1 & 2 1 an

1 Palm J P & Y  Braine l’alleud

2 Casaert –Senechal   Russeignies

3  Harchies C Warchin

 

Grand demi-fond 1 & 2 jeunes

1 Pierre R& D Bossut-Gotte

2 Casaert  M fils Nechin

3Leclercq F & A Taintignie

 

Grand demi-Fond au + de prix

1 Casaert –Senechal   Russeignies

2 Saudoyer K Tertre

3 Murez-Marichal   Wadelincourt 

 

Fond vieux 1&2

1 Degand Br. Vi.MA   Ligne

2 Pierre R& D Bossut-Gotte

3 Vandemeulebroeck C Saint-Leger

 

Fond 1 an 1&2

1 Senzee J P  Bracquegnies

2 Pierre R& D Bossut-Gotte

3 Calonne R&J Peruwelz

 

Grand fond 1&2 vieux et 1 an

1 Demaret G Herquegnies

2 Claes F & C Taintignies

9 Senzee J P  Bracquegnies

 

Fond + Grand Fond au + de prix

1 Delstanche J& M Bierges

2 Vandemeulebroeck C Saint-Leger

3Sauvage-Duran Bornival

 

Champion Du 55e Anniversaire

Limbourg E